KDM
Kiermasz tulipanów 8 marca 2020
1455 dni temu

Z Księgi Rodzaju [Rdz 2, 21-23] “Wtedy to Pan sprawił, że mężczyzna pogrążył się w głębokim śnie, i gdy spał wyjął jedno z jego żeber, a miejsce to zapełnił ciałem. Po czym Pan Bóg z żebra, które wyjął z mężczyzny, zbudował niewiastę. A gdy ją przyprowadził do mężczyzny, mężczyzna powiedział: <<Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała! Ta będzie się zwała niewiastą, bo ta z mężczyzny została wzięta.>>”

Dnia 8 marca br., łącząc przyjemne z pożytecznym, po raz pierwszy zorganizowaliśmy kiermasz tulipanów, który nie pozostał bez zainteresowania parafian i pokrzepiających słów skłaniających do organizacji kolejnych odsłon. 

Sprzedaliśmy 8250 sztuk, co dało 5025,50 zł. Zebraną kwotę w całości przeznaczyliśmy na rzecz dzieci przebywających w Placówce opiekuńczo-wychowawczej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Krakowie przy ul. T. Lenartowicza 4.

Wszystkim tym, którzy ukazali wielkość swych serc podczas sprzedaży kwiatów- serdeczne Bóg Zapłać! Dziewczętom i Paniom z okazji ich święta moc najlepszych życzeń, niech Jezus błogosławi! 

K.L.